
Basko Vission Single Finger Splint
Vanaf: € 64,95
De Reh4Mat ondersteunt uw vinger(s) bij de ziekte van Dupuytren, artrose, een triggerfinger of een andere blessure waarbij uw vinger(s) gespalkt dienen te worden. Nergens goedkoper!
De Reh4Mat Dupuytren Vingerspalk wordt ingezet voor het spalken en/of ondersteunen van de vinger(s). Dit is vaak geindiceerd bij de ziekte van Dupuytren, artrose in de vingers, status voor- of na een operatie, een triggerfinger of andere indicatie waarbij het doel is om de vinger(s) in een rechte stand te spalken. Deze spalk kan gebruikt worden voor de 2e t/m de 5e straal (van wijsvinger t/m pink). Standaard wordt deze spalk geleverd met één vingerstuk, echter kunt u extra vingerstukken bijbestellen! U kunt deze handschoen zowel overdag als ‘s nachts dragen.
Wenst u meer advies over dit artikel? Neem dan gerust contact op onze klantenservice. Wij denken graag met u mee!
NB: Dit product bevat één spalk. Deze kan voor elke vinger gebruikt worden.
De maat kunt u bepalen door de omvang van uw hand te meten (zie afbeeldingen). Daarnaast kunt u als referentie kijken naar de totale lengte van het product. Wanneer u op een grensmaat zit, adviseren wij u de grootste maat te bestellen.
Maat | Omvang van de hand | Totale lengte |
Small | 17 – 19 cm | 11 cm |
Medium | 19,5 – 22 cm | 12 cm |
Large | 22,5 – 24 cm | 13 cm |
Gewicht | 0,2 kg |
---|---|
Afmetingen | 17 × 15 × 3 cm |
Kleur | |
Maat | S, M, L |
Zijde | Links, Rechts |
Mate van ondersteuning | 3 |
Vanaf: € 64,95
Vanaf: € 14,95
Vanaf: € 19,95
Vanaf: € 23,95
Vanaf:
€ 12,95 € 9,95
Vanaf: € 87,45
Snelle levering en goede kwaliteit
Snelle levering en goede kwaliteit
Ik heb er echt profijt van
Na 2 weken s nachts dragen zijn m’n klachten n stuk minder!
De persoonlijke benadering en…
De persoonlijke benadering en medewerkers die met een luisterend oor voor de cliënt spraken me zeer aan.
Overtreft al mijn verwachtingen!
De pijn in mijn voeten is nu een stuk minder dankzij de zolen. Het resultaat overtreft zeer mijn verwachtingen!
erg goed
erg goed
De brace doet wat hij moet doen nl…zie boven
De brace doet wat hij moet doen nl fixeren van het duimgewricht.
Ook geeft hij steun wat prettig aanvoelt
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.