Meerdere malen mijn braces hier gekocht…
10/10
Meerdere malen mijn braces hier gekocht door de jaren heen, altijd tevreden.
€ 34,95
Gebruik deze EMO ribbrace / rompbandage voor effectieve ondersteuning en bescherming van uw romp bij ribletsel, vochtophoping (oedeem) in de romp of om de huid te beschermen.
Heeft u behoefte aan extra steun voor uw romp of ribben? Deze EMO ribbrace biedt uitkomst bij blessures of kwetsuren in dit gebied. Deze comfortabele en huidvriendelijke bandage draagt u gemakkelijk onder uw kleding. Dankzij de elastische stof en brede klittenbandsluiting kunt u de brace zelfstandig en eenvoudig aanbrengen.

Dit product is in de maten S, M, L, XL en XXL te verkrijgen. Zie onderstaande maattabel voor de juiste maat. De hoogte van de band is 24 cm.
De opgegeven maten kunnen afwijken van de daadwerkelijke lengte van het product. Dit is normaal, omdat het product compressie moet geven om goed te werken. Wanneer je de maattabel volgt, zorgt het product voor de juiste pasvorm en compressie.
| Maat | Omtrek taille |
|---|---|
| S | 70 – 85 cm |
| M | 85 – 100 cm |
| L | 100 – 120 cm |
| XL | 120 – 140 cm |
| XXL | 140 – 150 cm |

Er zijn nog geen reviews.
Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Meerdere malen mijn braces hier gekocht…
10/10
Meerdere malen mijn braces hier gekocht door de jaren heen, altijd tevreden.
Superbrace
10/10
Ik bestel al jaren deze brace. Heb twee klapvoeten. Elk jaar twee nieuwe braces.
Zit goed en helpt bij carpale tunnel syn…
8/10
Zit goed en helpt bij carpale tunnel syndroom, Maar helaas laat klittenband gemakkelijk los.
Pro brace zooltjes voor hielspoor
8/10
Ik heb de zooltjes inmiddels bijna 4 maanden en was zoekende welke de juiste was voor hielspoor. Eindelijk heb ik de juiste modus gevonden….
Gewoon goed
10/10
Goede, duidelijke beschrijving van de brace. Heel snel geleverd. Brace functioneert.