Product doet wat ik er van verwacht
10/10
Product doet wat ik er van verwacht
Deze Neopreen Enkelbrace met open hiel is uitermate geschikt voor alle vormen van watersport. De open hiel zorgt voor grip, de extra afneembare strap zorgt voor instelmogelijkheden en meer stabiliteit. Meer informatie
Wij adviseren Ovation Nu-Form™ Enkelbrace met figure 8 banden aan als een verbeterd alternatief.
De Neopreen Enkelbrace van Teyder is uitermate geschikt om te gebruiken in het water. Het neopreen materiaal (net als een duikpak) voelt aan als een tweede huid, biedt stabiliteit, compressie & warmte en zorgt ervoor dat het herstel bespoedigd wordt. Met de handige ritssluiting trekt u de enkelbrace gemakkelijk aan en uit. De gratis meegeleverde strap geeft u de mogelijkheid meer compressie en stabiliteit voor de enkel te creëren. De open hiel zorgt ervoor dat u geen gripverlies heeft tijdens watersport op een board (of andere ondergrond).

Het is belangrijk om dit product in de juiste maat te bestellen. Hiervoor dient u uw eigen enkelomvang op te meten zoals hieronder afgebeeld. Onderstaande tabel laat u precies zien welke maat voor u het meest geschikt is. Bij twijfel tussen twee maten adviseren we u de grootste maat te kiezen. De Neopreen Enkelbrace van Teyder is zowel links als rechts te dragen (universeel).
| Maat | Enkelomvang |
|---|---|
| S | <24 cm |
| M | 24 – 26 cm |
| L | 26 – 28 cm |
| XL | 29 – 31 cm |

Er zijn nog geen reviews.
Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *
Product doet wat ik er van verwacht
10/10
Product doet wat ik er van verwacht
Prima spul
10/10
Prima spul Kan eindelijk m’n poot weer stijf houden. Met een kleine aanpassing voor bare foot schoenen
Liesbreukband was een redding
10/10
Liesbreukband was een redding, en super snel geleverd.
Snelle levering
10/10
Snelle levering, duidelijke prudukt informatie op de website.
goed produkt
10/10
Snelle levering, goed produkt