
Pulman New Haarlem Verbandschoenen
Vanaf: €109,95
De Pulman verbandschoen type New Haarlem Xtra is een unisex verbandschoen met extra brede pasvorm. Ideaal bij oedeem en ingezwachtelde voeten.
Op basis van uw schoenmaat kunt een een paar verbandschoenen bestellen. De Pulman verbandschoen is te verkrijgen in maat 35 tot en met maat 48. Voor een juiste pasvorm van de verbandschoen dient deze +/- 10mm langer te zijn dan uw voet.
Bij een normaal voetvolume en pasvorm kunt u het beste de normale New Haarlem verbandschoen bestellen. De New Haarlem is namelijk voorzien van een normale pasvorm
Gewicht | 750.000 kg |
---|---|
Schoenmaat | 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 |
Kleur | |
Mate van ondersteuning | 2 |
Het product zit heel erg fijn en was…
Het product zit heel erg fijn en was snel bezorgd. Precies wat ik wil.
Geweldig product
Geweldig product
Werkt niet
De brace zit erg los. Je kunt hem met het klitteband vaster maken maar dan wordt de top heel erg afgekneld. Je verliest hem zo. Ik had er meer van verwacht.
Fijne spalk.
Deze spalk geeft voldoende steun . En makkelijk in onderhoud. Ijzeren balein kan er uit bij wassen.
Goed
Goede brace, draag hem naar het werk, waar ik 10 uur per dag op de benen ben.
Tjitske Beurningen –
Ik heb deze vorige week besteld voor de behandeling van de veneuze ulcus cruris van mijn moeder. Zij wordt dagelijks gezwachteld en vindt het dan ook fijn deze verbandschoen te dragen ter bescherming van de zwachtel en aangedane enkel. Gekozen voor de New Haarlem Xtra vanwege de brede pasvorm. Tot dusver erg tevreden.