Basko Selection Wrist Soft – Polsorthese Zonder Duim

 64,95

De Basko Selection Wrist polsorthese is een veelzijdige polsbrace zonder duim, ontworpen voor optimale stabiliteit en comfort. De polsorthese bestaat uit twee elastische lagen met een rigide kern, waardoor er geen verlies van comfort of flexibiliteit is. Het ultradunne, huidvriendelijke materiaal maakt de brace licht van gewicht en comfortabel om te dragen. De anatomische vorm zorgt voor een uitstekende pasvorm, met een verstelbare duimband en een eenvoudig te gebruiken vetersluiting. Een geïntegreerde aluminium spalk aan de palmzijde en een kunststof balein aan de rugzijde bieden extra stabiliteit en ondersteunen de pols in een functionele positie. Ideaal voor herstel na verwondingen, reumatische, neurologische of ontstekingsaandoeningen, en voor extra stabiliteit na het verwijderen van gips, helpt deze polsorthese pijn te verlichten en de pols goed te positioneren. Meer informatie

Basko Selection polsorthese zonder duim – Comfortabele, duurzame ondersteuning zonder duimbeperking

De Basko Selection Wrist polsorthese zonder duim is ontworpen in een “handschoen”-uitvoering met twee sluitlipjes die verbonden zijn aan een vetersluiting aan de ulnaire zijde van de pols (de kant van de pink). Deze polsbrace heeft een verstelbare duimband en is laag uitgesneden in het handpalmgebied, waardoor de vingers en duim vrij kunnen bewegen en de hand goed kan functioneren.

Daarnaast is de orthese voor de pols voorzien van een geïntegreerde, voorgevormde aluminium spalk aan de palmzijde (palmair), wat extra stabiliteit biedt, indien nodig kan deze eenvoudig bijgebogen worden. Aan de achterkant (dorsaal) van de pols is een kunststof balein aangebracht. Deze spalk en balein helpen bij het beperken van ongewenste polsbewegingen en zorgen ervoor dat de pols in een neutrale, functionele positie blijft. Dit is vooral nuttig om de bewegingsuitslag van de gewrichten te verminderen en standsafwijkingen te voorkomen. De materialen waaruit de brace is opgebouwd zijn twee elastische lagen die tegen elkaar aan zijn gelamineerd, met een kern van rigide materiaal. Dit ontwerp biedt de gewenste stabiliteit zonder afname van comfort, pasvorm en flexibiliteit. Bovendien rafelt het materiaal niet, waardoor de brace eenvoudig aan te passen is aan de contouren van de hand en pols.

Met deze combinatie van geavanceerde materialen en functioneel ontwerp biedt de Basko polsorthese een comfortabele en effectieve oplossing voor diverse pols- en handaandoeningen, met een focus op zowel ondersteuning als functionaliteit.

Ultradunne polsorthese voor comfortabel en duurzaam gebruik

De Basko Selection polsorthese biedt niet alleen uitstekende ondersteuning, maar is ook ultradun en daardoor licht om te dragen. Gemaakt van zacht, huidvriendelijk materiaal, is de polsbrace comfortabel genoeg voor langdurig gebruik. Bovendien is hij waterbestendig, wat hem ideaal maakt voor dagelijks gebruik, zelfs bij contact met water (bij gebruik in zout- of chloorwater kan de brace verkleuren). De duurzame constructie zorgt ervoor dat de orthese lang meegaat.

Voordelen en eigenschappen polsorthese

  • Anatomisch gevormd
  • Instelbare duimband
  • 2 elastische lagen voor optimale pasvorm
  • Rigide kern beperkt beweging
  • Vetersluiting met één treksluiting voor gemakkelijk aan- en uittrekken
  • Aluminium spalk en een kunststof balein voor optimale stabiliteit
  • Materiaal: polyester, lycra, nylon, spandex en aluminium
  • Zacht en comfortabel materiaal
  • Waterbestendig (bij gebruik in zout-of chloorwater kan de brace verkleuren)
  • Materiaal rafelt niet en kan indien nodig eenvoudig aangepast worden aan de individuele contouren van de hand en pols

Indicaties Basko Selection Wrist polsbrace

De Basko polsorthese zonder duim is geschikt voor een breed scala aan polsaandoeningen. Bij reumatische aandoeningen biedt de brace verlichting door pijn te verminderen en ontstekingen te stabiliseren. Voor patiënten met neurologische aandoeningen helpt de orthese bij het corrigeren van de polspositie, vooral bij milde spasticiteit. Na het verwijderen van gipsverband kan de brace tijdelijke extra ondersteuning bieden bij fracturen of verstuikingen. Bovendien vermindert de orthese pijn en stabiliseert de pols bij ontstekingsaandoeningen, waardoor de pols minder belast wordt en het genezingsproces wordt bevorderd.

  • Artritis, reumatoïde (ICD10: M06.9)
  • Artrose (hand) (ICD10: M19.94)
  • Fractuur (hand) (ICD10: S62.8)
  • Luxatie (hand) (ICD10: T14.3)
  • Mediale compressie syndroom (ICD10: G56.1)
  • Subluxatie (hand) (ICD10: M24.34)

Maattabel

De polsbandage zonder duim is verkrijgbaar voor de linker- en rechterhand. Meet de omtrek van de pols en lees de juiste maat af in onderstaande maattabel:

Maat Polsomvang
S 11-14cm
M 14-17cm
L 17-20cm
XL 20-23cm

polsomvang meten

Specificaties

  • Merk Basko
  • Artikelnummer Basko Selection Wrist - Polsorthese Zonder Duim
  • Zijde Links, Rechts
  • Maat S, M, L, XL

0 beoordelingen voor: Basko Selection Wrist Soft – Polsorthese Zonder Duim

Er zijn nog geen reviews.

Wilt u uw eigen review toevoegen?

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam*

Basko Selection Wrist Soft Polsorthese Zonder Duim (2)

Basko Selection Wrist Soft – Polsorthese Zonder Duim  64,95

Maak uw keuze