
Orliman Kinder Sleutelbeenbrace
Vanaf: € 52,95
Bij hoge rugklachten of pijn tussen de schouderbladen zorgt een ‘houding corrector‘ voor de ondersteuning en pijnverlichting. Dit hulpmiddel is eenvoudig onder kleding te dragen.
De Camp Elcross schouderbandage of rug rechthouder kan worden ingezet ter preventie of correctie van een verkeerde houding. Deze correctie kan verlichting geven op hoge rug of lage nekklachten doordat spieren hierdoor niet meer constant en volledig aangespannen hoeven te zijn. De Camp Elcross rugband is bijzonder comfortabel dankzij het ademende en zachte elastische katoen waar het product uit vervaardigd is.
Een juiste houding wordt steeds belangrijker naarmate men ouder wordt. Het steeds verder ‘in elkaar zakken’ noemen we het toenemen van een kyfose. Een toegenome kyfose kan negatieve gevolgen hebben voor het lichaam. Een toenemende druk op het hart en de longen kunnen het functioneren van deze verminderen. Een rechthouder kan dit corrigeren en u een correcte houding opnieuw ‘aanleren’.
Dit product valt erg klein, kies bij twijfel altijd voor een maat groter dan gemeten.
Maat | Omvang onder de borst |
XS | 60 – 70 cm |
S | 70 – 80 cm |
M | 80 – 90 cm |
L | 90 – 100 cm |
XL | 100 – 110 cm |
Gewicht | 0,75 kg |
---|---|
Afmetingen | 34 × 18 × 6 cm |
Maat | XS, S, M, L, XL |
Kleur | |
Mate van ondersteuning | 2 |
Bevalt goed
Bevalt goed
loopt prima
loopt prima, maar het materiaal in de achterkant gaat na verloop enorm irriteren.
Verder is het n prima product
Heel blij met deze enorme verbetering
De brace biedt een hele goede steun bij het lopen, terwijl ik nauwelijks merk dat ik hem aan heb. Vooral de steun voor mijn instabiele mediale knieband is geweldig. Alleen bij trappenlopen is die steun minder. Er zit een latex/rubber randje bovenin binnen de brace, die plakt aan de huid, waarvoor ik allergisch blijk te zijn en dat blaarvorming veroorzaakte. Dit afgeplakt met Medipore waardoor het nu goed gaat.
Aanrader!!
Fijn contact en omruilen van product ging zonder moeite
De Brache sluit perfect aan en het…
De Brache sluit perfect aan en het geeft een goed gevoel en de artrose pijn verminderd door het dragen en hij is makkelijk wasbaar en na 1 nacht droog
Frans-
Zit comfortabel en meteen bij dag 1 met dragen geen pijn meer in mijn rug sinds 4 jaar !
Bertha Brouwer-
Effectief hulpmiddel. Na langer gebruik gaat het knellen bij de oksels. Maar dat komt waarschijnlijk doordat mijn houding nog niet optimaal is. Werkt verder prima.
L. Knoezen-
Goede rugbrace voor mijn houding